O mnie

Znacznie lepiej wychodzi mi pisanie o innych niż o sobie. Dlatego posłużę się słowami Woody'ego Allena, który przynajmniej w jednej kwestii okazuje się mi bliski i który mówiąc o sobie powiedział też o mnie: "Moją największą życiową porażką pozostaje fakt, że nie mam pracy polegającej na czytaniu książek". Pisanie o książkach prawie zawsze przychodzi mi naturalnie, natomiast o filmach ciągle pozostaje dla mnie wyzwaniem, ale staram się. Moją ideą, która przyświeca tej stronie jest ocalić od zapomnienia stare kino, a także popularyzować mniej znaną, ale często bardziej ambitną literaturę.

Kontakt: blannche@o2.pl


Wszystkie teksty są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej podaję źródła). Nie przypisuję sobie natomiast żadnych praw do zdjęć (szczególnie tych z wizerunkami aktorów czy kadrów filmowych); niestety nie zawsze udaję mi się znaleźć ich autorów. Jeśli chcesz wykorzystać mój tekst po prostu napisz do mnie, zdjęcia natomiast są ogólnodostępne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie uwagi, spostrzeżenia, sugestie czy rekomendacje są mile widziane. Wszystkie zawsze czytam, choć nie zawsze odpisuje. Jeśli komuś faktycznie zależy na kontakcie ze mną to najlepszym sposobem będzie droga mailowa.